۰

اقتصادی

85 روستای استان یزد در سال 95 گازدار شد

می 7, 2017 در 2:37 ب.ظ توسط

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به 85 روستای استان با تلاش و همت مجموعه کارکنان شرکت گاز استان در سال 95 خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی این شرکت، منوچهر فلاح گفت: در مجموع از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی در استان، گازرسانی به 321 روستا به اتمام رسیده است.
وی افزود: با گازرسانی های سال گذشته در روستاهای استان حدود 9 هزار مشترک جدید به جمع مصرف کنندگان گاز طبیعی اضافه شده و از خدمات شرکت گاز بهره مند شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان اضافه کرد: برای گازرسانی به این روستاها مجموعاً 510 کیلومتر شبکه پلی اتیلن و شبکه فولادی اجرا شده که با این مقدار شبکه گذاری، حدود 8 هزار انشعاب نصب شده است.
فلاح در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در حال حاضر عملیات گازرسانی به 79 روستا با قابلیت گازرسانی به 5 هزار و 598 خانوار در دست اجرا بوده و عملیات گازرسانی به 21 روستا که در برگیرنده 538 خانوار است در مرحله آگهی فراخوان قرار دارد.
تاکنون 75 درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند که با احتساب 99 درصد جمعیت شهری بهره مند از گاز، مجموعاً 95 درصد جمعیت استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند.

منبع: ایرنا

برچسب‌ها:, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید