۰

حوادث

2 فوتی و 10 مصدوم در تصادف ميني‌بوس اردوی دانش‌آموزی در يزد

آگوست 4, 2019 در 2:15 ب.ظ توسط

رییس سازمان اورژانس استان یزد با اشاره به 2 مورد فوتي و 10 مصدوم در تصادف مینی‌بوس اردوي دانش‌آموزي شهرستان خاتم با يك دستگاه پرايد،‌ وضعيت دانش‌آموزان حادثه ديده را مساعد خواند.

دکتر «احمد دهقان» در ایسنا، با اشاره به حادثه تصادف یک دستگاه مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان و یک خودروی سواری پراید در محور خرانق شهرستان اردكان، اظهار کرد: مینی‌بوس مذكور حامل دانش‌آموزان پسر شهرستان خاتم بود كه در مسیر حرکت اردوی دانش‌آموزی به مشهد مقدس دچار اين سانحه شد.

وی افزود: در این حادثه که در 30 کیلومتری محور خرانق به ساغند اتفاق افتاده است، یک خودوری سواری پراید در برخورد با این مینی‌بوس دچار حادثه شد كه متاسفانه دو نفر از پنج سرنشین این خودرو در محل حادثه جان خود را از دست دادند.

این مسئول از اعزام نیروهای امدادی اورژانس زمینی و هوایی به محل حادثه خبر داد و تصریح كرد: دو نفر از سرنشینان خودوری پراید به دليل وضعیت وخیم از طريق اورژانس هوایی به بیمارستان شهید رهنمون یزد منتقل شدند و یکی دیگر از سرنشینان پرايد هم با اورژانس زمینی به مراكز درماني انتقال داده شد.

دهقان در رابطه با وضعیت دانش‌آموزان حادثه ديده در اين تصادف نیز بیان كرد: در مینی‌بوس مذكور 11 دانش‌آموز پسر حضور داشتند که هفت نفر از آنها مصدوم شده بودند كه سه نفر به دليل سطی بودن جراحات در محل به صورت سرپایی درمان شدند و چهار دانش‌آموز دیگر براي سير مراحل درماني به بیمارستان منتقل شدند ولي در مجموع حال همگی اين دانش‌آموزان به علت سطحی بودن و جزئی بودن جراحات، مساعد است.

 

منبع: ایسنا

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید