۰

اجتماعی

170 یزدی در طرح ملی نذر خون شرکت کردند

اکتبر 13, 2016 در 3:17 ب.ظ توسط

مدیرکل انتقال خون یزد گفت: 170 نفر از اقشار مختلف مردم این استان بصورت اینترنتی و همچنین حضوی در طرح ملی نذر خون شرکت کردند.

نقی تقوایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این طرح همزمان با سراسر کشور در استان یزد اجرا شده و تا پایان ماه های محرم و صفر نیز با قوت و طبق برنامه ادامه دارد.
وی ادامه داد: تمام مردم متدین و نوعدوست استان یزد می توانند برای ثبت نام و اعلام آمادگی برای حضور در این طرح بصورت اینترنتی با مراجعه به وب سایت سازمان انتقال و همچنین بصورت حضوری به این اداره کل در میدان ابوذر مراجعه کنند.
این مسئول خاطر نشان کرد: ر روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی امسال در سطح استان یزد 350 نفر برای اهدای خون برای نیازمندان و بیماران مراجعه کرده اند و 285 واحد خون خود را اهدا نمودند.
تقوایی گفت: اگر افرادی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی برای نذر و اهدای خون موفق نشدند می توانند همچنان در طول سال و بخصوص در ادامه ماه های محرم و صفر اقدام کنند.
وی گفت: با هیات های عزاداری استان یزد هماهنگی شده تا افراد علاقمند را برای خون دهی و حضور در طرح ملی نذر خون معرفی کنند که با استقبال خوبی مواجه شده است .

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید