۰

اجتماعی

وقف یک معدن برای کمک به خانواده زندانیان نیازمند در بافق

فوریه 7, 2022 در 8:50 ق.ظ توسط

یک خیر بافقی در اقدامی خداپسندانه ۵۰ درصد از درآمدهای حاصل از یک معدن در این شهرستان را وقف انجمن حمایت از زندانیان نیازمند کرد.

«آرمین کاظمی‌نژاد» مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان یزد در جلسه بررسی وضعیت بنگاه‌های اقتصادی این انجمن که با حضور دادستان عمومی و انقلاب برگزار شد، ضمن اعلام این خبر، گفت: درآمد بنگاه‌های اقتصادی انجمن نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۴۲ درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های صورت گرفته زیرساخت‌های فنی و قانونی آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت انجمن به پایان رسیده و در آینده نزدیک این آموزشگاه نیز راه اندازی خواهد شد.

کاظمی‌نژاد با اشاره به افزایش بیش از ۱۲۵ درصدی خانوارهای تحت پوشش انجمن در ۱۰ ماهه نخست امسال، افزود: با توجه به افزایش روز افزون تعداد خانوارهای تحت پوشش و افزایش هزینه‌های حمایتی انجمن ضروری است که مراکز درآمدی انجمن نیز افزایش یابند تا بتوان آنچنان که شایسته است به این خانواده ها خدمت‌رسانی کرد.

وی با اشاره به نظارت‌های صورت گرفته بر این بنگاه‌ها عنوان کرد: تمام درآمدهای حاصل از بنگاه های اقتصادی صرف خانواده های تحت پوشش انجمن می شود و همواره تلاش بر آن بوده که هزینه های این مراکز در حداقل ممکن باشد.

کاظمی‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: در فرصت‌های شغلی موجود در بنگاه های اقتصادی انجمن نیز سعی شده اعضای خانواده های تحت پوشش به کار گیری شوند تا به نوعی چرخه جرم در این خانواده ها کاهش یابد.

 

منبع: ایسنا

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید