۰

پزشکی و بهداشت

هفتمین مدافع سلامت استان یزد آسمانی شد

آگوست 14, 2021 در 9:28 ق.ظ توسط

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از شهادت هفتمین شهید مدافع سلامت یزد، بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد.

دکتر «ابراهیم سلمانی» در این خصوص اظهار کرد: متاسفانه هفتمین شهید مدافع سلامت استان یزد امروز در راه دفاع از سلامت مردم استان به شهادت رسید.

وی افزود: دکتر «احمد زینلی قطرم» متخصص طب فیزیکی و توانبخشی بیمارستان شهید صدوقی یزد که در امر دفاع از سلامت عمومی و مقابله با کرونا، به این ویروس منحوس مبتلا و به شهادت رسید.

سلمانی تصریح کرد: مراسم بدرقه پیکر این شهید راه دفاع از سلامت جامعه با همراهی بخش از کادر درمان، تشریفات نیروی انتظامی و سپاه در ساعت ۱۶:۳۰ امروز از مقابل درب اصلی ساختمان بیمارستان شهید صدوقی به سمت آرامگاه ابدی برگزار می‌شود.

دکتر «محمدرضا میرجلیلی» رئیس دانشگاه علوم پزشکی یزد طی پیامی شهادت این مدافع سلامت را به عموم مردم شریف استان به ویژه مجموعه همکاران حوزه سلامت تسلیت گفت.

وی بخشی از این پیام آورده است؛ «خبر شهادت پزشک فرهیخته و فداکار مرحوم زنده یاد دکتر احمد زینلی که عمر باعزتش را در مسیر خدمت به جان آدمیان صرف کرد، جامعۀ پزشکی و سلامت استان را بسیار متأثر ساخت.

ضمن ابراز همدردی، فقدان تاثر برانگیز این پزشک دلسوز و توانمند مدافع سلامت مردم را به خانواده محترم این خادم سلامت،جامعه فرهیخته پزشکی و درمانی و مردم شریف استان یزد تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن فقید سعید، رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می‌کنم.

خلق خوش، مهربانی با دیگران و نام نیک آن بزرگوار تا همیشه یادگار خواهد ماند.

عروجش در ایام عزای سرور و سالار شهیدان بود و بی‌شک خدمت ایثارگرانه‌اش او را هم‌نشین اربابش خواهد ساخت.

امید است به فضل پرودگار با تلاش مدافعان سلامت و همکاری هرچه بیشتر مردم، هر چه زودتر شاهد ریشه کن شدن این بیماری منحوس در کشور و استان باشیم.»

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید