۰

روابط عمومی ها

نامه‌ای به قهرمان خود بنویسید

ژانویه 29, 2019 در 3:32 ب.ظ توسط

علی‌محمد رحمانی پور مدیرکل پست استان یزد در ارتباط مسابقه نامه‌نگاری ویژه نوجوانان گفت: “نامه‌ای به قهرمان خود بنویسید” از سوی اتحادیه پستی جهانی به‌عنوان موضوع مسابقه نامه‌نگاری سال 2019 اعلام شده است.
وی همچنین تصریح کرد: شرکت ملی پست همانند سال‌های گذشته با مشارکت فعالانه در این برنامه جهانی، سعی دارد تا نوجوانان ایرانی را با مزیت‌ها و خدمات پستی آشنا ساخته و فرهنگ مکاتبه را جایگزین مراجعه نماید.
مدیرکل پست استان تأکید کرد: در همین راستا به منظور برگزاری هر چه بهتر این مسابقه فرهنگی و ترغیب حداکثری نسل نوجوان به شرکت در این رقابت جهانی، با هماهنگی‌های صورت گرفته بین سازمان‌ها و نهادهای مؤثر در این زمینه، وزارتخانه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی با شرکت ملی پست همکاری می‌نمایند.
وی همچنین با یادآوری این نکته که موضوع انتخاب شده بسیار مهم و جذاب بوده و انشای برگزیده می‌تواند در سطح بین‌المللی بسیار اثربخش باشد افزود.
رحمانی پور در خصوص شرایط شرکت‌کنندگان در این مسابقه گفت: بر اساس اعلام اتحادیه پستی جهانی، نوجوانان دارای حداکثر 15 سال می‌توانند در این مسابقه به رقابت پرداخته و از جوایز ارزشمند آن بهره‌مند شوند.
وی با بیان این‌که نامه‌های ارسالی باید به صورت دست‌نویس و یکرو بوده و موارد مربوط به نامه‌نگاری نظیر درج آدرس گیرنده و فرستنده، تاریخ و امضای پایانی را رعایت نموده افزود: نامه‌ها حداقل در 2 صفحه و حداکثر در 4 صفحه A4 باشد.
بالاترین مقام پست استان از شرکت‌کنندگان خواست تا مشخصات خود را به طور کامل درج و یک شماره تماس در دسترس را نیز ارسال نمایند.
رحمانی پور مهلت شرکت در مسابقه نامه‌نگاری 2019 اتحادیه پستی جهانی را دوازدهم اسفندماه سال جاری اعلام و عنوان کرد: هیئت‌داوران از میان نامه‌های ارسالی، نامه برتر را در سطح داخلی انتخاب و به منظور شرکت در رقابت بین‌المللی به اتحادیه پستی جهانی ارسال می‌نماید.
وی با اشاره به این که اتحادیه برای این رقابت جوایز ارزشمندی را در نظر گرفته است افزود: مدال‌هاي طلا،‌ نقره و برنز به ترتیب به نفرات اول تا سوم بین‌المللی تعلق خواهد گرفت؛ همچنين به دیگر انشا‌های برتر گواهينامه‌ و جوايزي اهدا خواهد شد.
مدیرکل پست استان عنوان کرد: همچنین به 100 اثر برتر جوایز ارزنده‌ای تعلق خواهد گرفت.
وی از تمامی نوجوانان علاقمند و باذوق یزدی دعوت به شرکت در این رقابت جهانی نمود و اظهار امیدواری کرد: برنده مسابقه نامه‌نگاری 2019، یکی از نوجوانان فرهیخته یزدی باشد.
شایان ذکر است علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به صندوق پستی 8811-15875، روابط عمومی شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران ارسال نمایند.

 

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید