۰

اجتماعی

لزوم اصلاح برخی قوانین برای تحقق اهداف توسعه‌ای در یزد

می 27, 2020 در 2:40 ب.ظ توسط

استاندار یزد با بیان این‌ که عزم مشترکی بین نمایندگان منتخب و مدیران ارشد استان برای پیگیری مطالبات مردم ایجاد شده است، گفت: تحقق اهداف توسعه استان یزد مستلزم اصلاح برخی قوانین و بودجه سال ۹۹ است.

«محمدعلی طالبی» در دومین نشست مشترک با نمایندگان منتخب استان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که با حضور معاونین استاندار و به منظور انجام هماهنگی‌های لازم در خصوص اولویت‌ها و مسائل مختلف برگزار شد، با اشاره به دغدغه‌های مطرح شده از سوی نمایندگان در این نشست، اظهار کرد: به منظور مرتفع کردن چالش‌های تمامی حوزه‌های انتخابیه استان، همه دغدغه‌های مطرح شده از سوی نمایندگان در جلسات مشترک مورد پیگیری قرار خواهند گرفت.

وی با بیان این‌که به منظور حصول ادبیات و درک مشترک در خصوص مسائل مختلف استان، تاکنون دو جلسه با نمایندگان منتخب برگزار کرده‌ایم، افزود: این نشست‌ها به منظور اتفاق نظر در زمینه اولویت‌های استان و ترسیم نقشه راه را برای ادامه مسیر برگزار شده است.

استاندار یزد در ادامه با بیان این‌که برای تحقق اهداف نیاز به اصلاح برخی قوانین و همچنین بودجه سال ۹۹ است، گفت: در همین راستا از طریق تشکیل کمیته‌ای با حضور حقوقدانان و مدیران مرتبط استان، پیشنهادات و راهکارها برای اصلاح قوانین ارائه شده و به منظور پیگیری در اختیار نمایندگان منتخب قرار داده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، طالبی با اشاره به این‌که دوره جدید مجلس شورای اسلامی از هفتم خرداد ماه به صورت رسمی آغاز می‌شود، عنوان کرد: امیدواریم در این دوره شاهد ارتقای شاخص های توسعه ای استان با همت جمعی نمایندگان استان باشیم.

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید