۰

علم و فناوری

لزوم استفاده از فضای مجازی برای تسهیل امور مردم

دسامبر 22, 2019 در 7:40 ب.ظ توسط

استاندار یزد با اشاره به گسترش سیطره فضای مجازی در زندگی مردم، گفت: باید از ظرفیت‌های فضای مجازی برای تسهیل کردن امور زندگی مردم استفاده شود.

«محمدعلی طالبی» شامگاه روز گذشته 30 آذرماه در مراسم جذب بزرگترین رویداد سرمایه‌گذاری استارتاپ استان یزد، با اشاره به پیشرفت دنیا در حوزه تکنولوژی‌های مرتبط با فضای مجازی، اظهار کرد: باید تلاش کنیم که از ظرفیت‌های فضای مجازی برای تسهیل امور زندگی مردم استفاده شود.

وی با بیان این‌که تلاش ما در استان یزد حمایت از فعالیت‌های دانش‌بنیان است، افزود: همواره از مداخله خودداری کرده‌ایم و اگر مداخله‌ای نیز انجام شده، در راستای تسهیل کار این شرکت‌ها بوده.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری یزد، استاندار با اشاره به لزوم حمایت دانشگاه علوم پزشکی یزد از استارتاپ های حوزه سلامت، گفت: پیگیری‌های لازم در این خصوص انجام می‌شود.

طالبی با اشاره به وجود زمینه‌های مناسب برای رشد شرکت‌های استارتاپی در استان، تصریح کرد: حضور در صحنه نیروهای خوش فکر و علمی و همچنین استفاده از فناوری‌ها و زیرساخت‌های خوب، می‌تواند گوشه‌ای از مشکلات مردم را مورد توجه قرار داده و آنها را حل کند.

وی با اشاره به استارتاپ پذیرش ۲۴ بیان کرد: این استارتاپ بعد ملی پیدا کرده و باید تشویق کنیم که سایر شرکت های دانش بنیان استان در این مسیر قدم بردارند.

استاندار یزد در پایان سخنان خود همچنین با اشاره به شکست‌ها و موفقیت‌هایی که استارتاپ پذیرش ۲۴ در طول مدت فعالیت خود با آن مواجه بوده است،‌خاطرنشان کرد: امیدواریم این روحیه به همه استارتاپ ها معرفی و تعمیم پیدا کند.

 

منبع: ایسنا

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید