۰

اجتماعی

فضای جلب مشارکت در شهرداری‌ها تقویت شود

آوریل 25, 2020 در 4:21 ب.ظ توسط

استاندار یزد با اشاره به کاهش درآمدها و تاکید بر لزوم باز کردن فضای جلب مشارکت در شهرداری‌ها، گفت: بهره‌گیری و تقویت جلب مشارکت در شهرداری‌ها، جایگزین مناسبی برای کمبود اعتبارات عمرانی و توسعه‌ای استان در شرایط فعلی است.

«محمدعلی طالبی» در نشست هم اندیشی شهرداران شهرهای استان یزد با اشاره به اقدامات شهرداران برای مقابله با شیوع کرونا و ضد عفونی شهرها، اظهار کرد: جا دارد از شهرداران برای انجام اقدامات انجام شده به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع کرونا در استان تشکر و قدرانی شود.

وی با اشاره به ضرورت دنبال کردن مسائل مربوط به محیط زیست در تمامی حوزه‌ها از سوی شهرداری‌ها، افزود: شهرداری‌ها باید ارتقاء شاخصه‌های زیست محیطی را در دستور کار خود قرار دهند.

استاندار یزد افزایش کیفیت زندگی را مستلزم توجه به محیط زیست دانست و گفت: در همین راستا جریمه، برخورد و اصلاح صنایع آلاینده، بخصوص صنایع حومه شهرها باید با جدیت دنبال شود.

به روابط عمومی استانداری یزد، طالبی در پایان با اشاره به کاهش درآمدهای دولت و در عین حال لزوم رونق طرح‌های عمرانی در شهرها، خاطرنشان کرد: ایجاد فضای جلب مشارکت در شهرداری‌ها جایگزین مناسبی برای کمبود اعتبارات عمرانی است و این مهم باید به عنوان اولویت اصلی مد نظر دست‌اندرکاران قرار گیرد.

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید