۰

میراث فرهنگی

عبور بیست و چهارمین قطار گردشگری بین‌المللی از یزد

آوریل 3, 2018 در 2:47 ب.ظ توسط

مدیركل برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات مسافری شرکت راه‌آهن از ورود بیست و چهارمین قطار گردشگری بین‌المللی به داخل کشور از طریق مرز سرخس خبر داد و گفت: مسافران این قطار گردشگری طی هفت روز از استان‌های خراسان رضوی، تهران، اصفهان، شیراز، یزد و کرمان بازدید می‌کنند.
علی کاظمی منش در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از ورود بیست و چهارمین قطار گردشگری بین‌المللی به داخل مرزهای کشور در شامگاه ۱۴ فروردین‌ماه خبر داد و گفت: این قطار گردشگری که مسافران آن را گردشگرانی از کشورهای کانادا، انگلستان، استرالیا، دانمارک، ایتالیا، سنگاپور، پرو و مالزی تشکیل می‌دهند، حرکت خود را از شهر مسکو واقع در کشور روسیه به مقصد ایران آغاز کرده است.
وی افزود: این قطار گردشگری بین‌المللی با عبور از کشورهای قزاقستان، ازبکستان و ترکمنستان از طریق مرز سرخس امشب وارد ایران می‌شود و سفر گردشگری خود را ابتدا از شهر مشهد در استان خراسان رضوی آغاز می‌کند و مسافران آن در ادامه از استان‌های تهران، اصفهان، شیراز، یزد و کرمان بازدید می‌کنند.
مدیركل برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات مسافری شرکت راه‌آهن خاطرنشان کرد: بیست و چهارمین قطار گردشگری بین‌المللی ورودی به ایران با ۱۲ واگن دارای ۷۱ خدمه و مسافر است و سفر گردشگری آن ۷ روز به طول می‌انجامد.

برچسب‌ها:, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید