۰

اجتماعی

دستگیری کارمند رشوه‌گیر در یکی از ادارات دولتی یزد

مارس 17, 2021 در 1:17 ب.ظ توسط

رئیس کل دادگستری یزد گفت‌: با پیگیری دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان یزد و انجام رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) یک کارمند رشوه گیر در یکی از ادارات دولتی در یزد شناسایی و دستگیر شد.

«غلامعلی دهشیری» در این رابطه اظهار کرد: در راستای تأکیدات ریاست قوه قضاییه در خصوص برخورد با هرگونه فساد اداری و مالی با پیگیری های مستمر دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان یزد و با همکاری اداره کل اطلاعات، یکی از کارمندان دولتی متخلف بازداشت شد.

وی افزود: پولشویی و دریافت بیش از ده میلیارد ریال رشوه از جمله اتهامات این کارمند متخلف است که تحقیقات در این خصوص همچنان ادامه دارد.

رئیس کل دادگستری استان یزد اظهار کرد: از این متهم، اموالی از قبیل ۳۲۵ سکه بهار آزادی، دو دستگاه خودروی سواری خارجی، سند ۳ دانگ شراکت در خودروی سنگین، امتیاز پیش خرید سه دستگاه آپارتمان و ۲۰۰ گرم طلای آب شده کشف نیز شده است.

به گزارش یزد آگاه و به نقل از روابط عمومی دادگستری یزد، دهشیری در پایان خاطرنشان کرد: قوه قضاییه از گزارش‌های مردمی در زمینه مبارزه با فساد استقبال و حمایت می‌کند و شهروندان از طرق مختلف از جمله تلفن ۱۵۸۰ حفاظت و اطلاعات دادگستری و یا سامانه سجام معاونت پیشگیری از وقوع جرم می توانند هر گونه جرم، بزه و یا تخلف افراد را برای بررسی و ورود نهادهای متولی گزارش کنند.

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید