۰

پزشکی و بهداشت

خودنمایی کرونا در آخرین روزهای تعطیلات نوروزی در یزد

مارس 31, 2021 در 10:08 ق.ظ توسط

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: بستری‌های مشکوک به کرونا و شناسایی مبتلایان روزانه در استان در روزهای اخیر افزایش چشمگیری داشته است و این موضوع زنگ خطر موج جدید را به صدا دراورده است.

دکتر «ابراهیم سلمانی» گفت: روند صعودی بیماران مشکوک بستری کووید ۱۹ استان یزد در شبانه روز گذشته همچنان ادامه دارد و تعداد بیماران مشکوک تحت مراقبت در بیمارستان‌ها به بیش از ۱۸۰ نفر رسیده است.

وی در این باره تصریح کرد: امروز بستری های مشکوک به کرونا در استان یزد با افزایش ۲۵ نفری نسبت به روز گذشته به ۱۸۹ تن رسیده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر از این تعداد، ۴۳ نفر به دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه حضور دارند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد افزود: بستری‌های مشکوک به کرونا و شناسایی مبتلایان روزانه در استان در روزهای اخیر افزایش چشمگیری داشته است و این موضوع زنگ خطر موج جدید را به صدا دراورده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از وبدا یزد، سلمانی با اشاره به فرارسیدن اخرین روزهای تعطیلات نوروزی، تصریح کرد: با توجه به شناسایی موارد مثبت کرونای انگلیسی در استان و سرعت انتقال بالای ویروس جهش یافته، همشهریان بیش از پیش شیوه نامه های بهداشتی را رعایت و از حضور در اجتماعات و برگزاری دورهمی ها جدا خودداری کنند.

منبع: ایسنا

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید