۰

اجتماعی

توقف واگذاری کلینیک‌های یزد به بخش خصوصی با دستور استاندار

ژانویه 8, 2020 در 12:06 ب.ظ توسط

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد از صدور دستور توقف واگذاری کلینیک‌های خاتم الأنبیاء، افشار و آزمایشگاه مرکزی یزد به بخش خصوصی توسط استاندار خبر داد.

موضوع واگذاری کلنیک‌های دولتی یزد به بخش خصوصی هر چند در گذشته نیز مطرح شده بود اما اخیراً به موضوع داغ‌ شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی تبدیل شده بود، در حالی مسئولان علوم پزشکی یزد این مسئله را در راستای کاهش تصدی‌گری دولت اما با حفظ تعرفه‌ها اعلام کرده بودند ولی بسیاری از شهروندان از عاقبت این واگذاری نگران بودند به طوری که استاندار یزد با ورود به این موضوع دستور توقف این اقدام را صادر کرد.

«فخرالسادات خامسی» علت صدور دستور استاندار مبنی بر توقف واگذاری کلینیک خاتم الأنبیاء، کلینیک افشار و آزمایشگاه مرکزی به بخش خصوصی را ضرورت بررسی‌های بیشتر، دقیق‌تر و کارشناسی‌تر از طرف دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی(ره) عنوان کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دفتر امور اجتماعی استانداری یزد، این مسئول تکمیل سخنانش افزود: به گفته استاندار یزد باید با در نظرگرفتن همه شرایط برای حمایت از تمام اقشار جامعه و پوشش همگانی سلامت این موضوع بررسی شود.

 

منبع: ایسنا

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید