۰

میراث فرهنگی

تاخیر پرواز هواپیما سبب لغو همایش گردشگری در یزد شد

سپتامبر 18, 2017 در 1:28 ب.ظ توسط

سه ساعت تاخیر پرواز صبح روز دوشنبه شرکت هواپیمایی کاسپین از تهران به یزد که بدون اطلاع رسانی قبلی همراه بود، سبب لغو همایش « گردشگری ؛ الزامات و فرصتها» در این شهر تاریخی شد.

رئیس جامعه هتلداران استان یزد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: قرار بود این همایش از ساعت 10 تا 12 امروز با حضور محمد محب خدایی، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، جمعی از مدیران، دانشگاهیان و فعال گردشگری در پردیس دانشگاه یزد برگزار شود .
وی تصریح کرد: روز گذشته حضور معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در این پرواز را به مسئولان شرکت هواپیمایی کاسپین اعلام کردیم که در صورت تاخیر پرواز، موضوع را اطلاع رسانی کنند اما چنین نشد.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه معاون سازمان یاد شده سخنران اصلی همایش بود و نشست پرسش و پاسخ دانشگاهیان و فعالان گردشگری نیز با حضورش برگزار می شد امکان برگزاری همایش میسر نبود و مجبور به لغو آن شدیم.
رئیس جامعه هتلداران یزد مدعی شد: سوء مدیریت مسئولان شرکت هواپیمایی کاسپین برنامه های 150 نفر از مدیران، دانشگاهیان و فعالان گردشگری یزد و میهمان هایی از کرمان، اصفهان، تهران و فارس را دچار مشکل کرد.
طباطبایی افزود: دیدار با فعالان گردشگری، انعقاد تفاهم نامه با شهرداری یزد، بازدید از طرح های گردشگری و شرکت در آیین تکریم و معارفه شهردار یزد از دیگر برنامه های معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در سفر به یزد بود.

منبع: ایرنا

برچسب‌ها:, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید