۰

ورزشی

تاج‌گذاری زود هنگام گلسایی‌های یزد در دل کویر

اکتبر 12, 2021 در 1:35 ب.ظ توسط

سومین قهرمانی تیم فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش یزد در لیگ برتر چهاردهم باشگاه‌های کشور در حالی رقم خورد که رقابت‌ها در کویر اردکان یزد همچنان ادامه دارد.

چهاردهمین لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور در فصل ۱۴۰۰ از ۱۶ تیرماه سال‌جاری با حضور ۱۰ تیم در ۲ گروه به صورت مجتمع بر اساس شرایط موجود کرونایی آغاز شد و تیم مقاومت گلساپوش یزد از ابتدا با همت و غیرت کادرفنی و بازیکنان با عزمی راسخ برای کسب سومین عنوان قهرمانی تلاش کرد.

گلسایی‌های محمودآباد (مردآباد) در طول ۱۴ دوره گذشته لیگ برتر باشگاه های کشور با وجود تیم‌های مدعی دارای ساحل در سایه برنامه‌ریزی مدون و حمایت مادی و معنوی دست‌اندرکاران باشگاه، سه قهرمانی، ۲ نایب قهرمانی، سه مقام سومی و سایر جایگاه‌ها و افتخارها را برای استان کسب کرد.

این تیم در لیگ چهاردهم در حالی که تمامی تیم‌ها با آمادگی و برنامه‌ریزی قوی‌تر نسبت به فصول گذشته پای در میدان رقابت حساس برای کسب قهرمانی گذاشته بودند موفق شد با افتخار مزد سخت‌کوشی و همت و غیرت خود را در آخرین هفته رقابت‌ها در شهرستان اردکان گرفته و بر بام قهرمانی تکیه زند.

ساحلی‌بازان گلساپوش در دل کویر بار دیگر بدون حرف و حدیث با کمال اقتدار با وجودی که هنوز تا پایان مسابقات ۲ روز فرصت وجود دارد، لیگ برتر فصل جدید را خود تاجگذاری کرده و بار دیگر قدرت و ظرفیت خوب این رشته مهیج را در کویر استان نشان دادند.

این مسابقات در فصل جاری لیگ برتر قهرمانی باشگاه‌های کشور از ابتدا در ۲ گروه پنج تیمی به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت برگزار شد که گلساپوش در گروه اول با تیم‌های شهرداری بندرعباس ، شهریار ساری، دریانوردان بوشهر و ایفاسرام اردکان هم‌گروه شد و و در گروه دوم تیم‌های صنعت فرش حداد اصفهان، شاهین خزر رودسر، پارس جنوبی بوشهر، پاس گناوه و سپاهان سمنان حضور داشتند.

گلسایی‌ها عصر دیروز در ورزشگاه آزادی اردکان با برتری پنج بر یک برابر مقابل تیم مدعی شاهین خزر رودسر گیلان و با کسب ۱۳ امتیاز و اختلاف ۴چهار امتیازی با تیم پارس جنوبی بوشهر قهرمان دوره قبل این مسابقات توانست پیش از دیدارهای روز پایانی به مقام قهرمانی دست یابدو بار دیگر برای یزدی ها افتخار آفرینی کند.

در آخرین روز رقابت‌ها چهارشنبه ۲۱ مهرماه جاری، تیم‌های ایفا اردکان (میزبان) و شاهین خزر رودسر و سپس تیم‌های مقاومت گلساپوش یزد و پارس جنوبی بوشهر که تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته محسوب می شود در یک بازی تشریفاتی به مصاف هم می‌روند.

 

منبع: ایرنا

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید