۰

اقتصادی

بهره گیری حداکثری از ظرفیت قانون بودجه ۱۴۰۰ برای پشتیبانی از اشتغال

می 8, 2021 در 8:19 ق.ظ توسط

استاندار یزد با اشاره به ظرفیت‌های بی‌نظیر قانون بودجه ۱۴۰۰ برای پشتیبانی از تولید و اشتغال، گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با جدیت و برنامه ریزی مدون، پیگیر جذب سهم استان و جذب منابع بیشتر از اعتبارات و تسهیلات ملی باشند.

«محمدعلی طالبی» با بیان این که توزیع منابع شهرستانی متناسب با نیازها و ظرفیت‌های هر یک از شهرستان‌ها در حوزه ایجاد اشتغال در دستور کار دستگاه ها باشد، اظهار کرد: ضروری است کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان و همه دستگاه‌های مرتبط در حوزه اشتغال، برنامه‌هایی در راستای جذب منابع و استفاده از فرصت های بوجودآمده برای اشتغال در حوزه های مختلف داشته باشند.

وی در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان که در سالن کوثر استانداری برگزار شد، با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه اشتغال روستایی و عشایر گفت: خواسته های مطرح شده در این نشست جهت توسعه اشتغال روستایی استان با جدیت دنبال شود.

استاندار با اشاره به ظرفیت‌های بی‌نظیر قانون بودجه ۱۴۰۰ برای پشتیبانی از تولید و اشتغال، اظهار کرد: ضروری است کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان و همه دستگاه های مرتبط در حوزه اشتغال، برنامه‌هایی در راستای جذب منابع و استفاده از فرصت‌های به وجود آمده برای اشتغال در حوزه‌های مختلف داشته باشند.

به گزارش یزد آگاه و به نقل از روابط عمومی استانداری یزد، وی با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت‌های بسیار خوب کنونی جهت ایجاد اشتغال، بر هدایت مناسب در زمینه اشتغال تاکید کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی استان در کنار بخش خصوصی، باید مشاور ایجاد اشتغال بوده و به ارائه خدمات مشاوره‌ای در این زمینه بپردازند تا به این طریق حلقه هدایت اشتغال فعال‌تری را نسبت به گذشته، در استان داشته باشیم.

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید