۰

روابط عمومی ها / علم و فناوری

برای ساختن افق روشن برای کشور باید از شرکت های دانش بنیان حمایت کنیم

آوریل 17, 2018 در 11:08 ق.ظ توسط

نخستین گردهمایی مدیران عامل شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری یزد در سال ۹۷ دوشنبه 27 فروردین با حضور علی زینی وند، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، داریوش پورسراجیان، رئیس پارک علم و فناوری یزد، احمدرضا فقیه خراسانی، معاون فناوری و نوآوری، شهرام شکوهی، معاون پشتیبانی و جمعی از مدیران پارک در سالن اجتماعات مرکز فناوری اقبال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، در این جلسه علی زینی وند، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد ضمن تبریک سال نو، گفت: مجموعه پارک علم و فناوری یزد خدمات ارزشمندی در زمینه‌‌ی حمایت از فناوری و تولید در استان داشته اند.

وی با اشاره به نام گذاری سال 97 توسط مقام معظم رهبری، اظهار داشت: علاوه بر جنبه تبلیغاتی این شعار، شرکت های دانش بنیان می توانند بهره برداری های مفیدی هم برای خود و هم برای آینده‌ی کشور از این شعار داشته باشند.

زینی وند با بیان اینکه در حال حاضر گستردگی و دسترسی آزاد به محصولات حتی در کشورهایی که عضو سازمان تجارت جهانی نیستند زیاد است، تصریح کرد: اگر قرار است ما حرف از توسعه بزنیم و افق کشور را روشن بسازیم باید از شرکت های دانش بنیان حمایت کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد افزود: تجربه‌ی موفق دنیا این است که قبل از تسهیلات، بازار فروش، تکنولوژی و موارد دیگر، به بحث آینده بینی و پیش بینی تولیدات اهمیت داده شده است.

زینی وند با بیان اینکه برای موفقیت در سطح جهانی باید کیفیت را بالا برده و قیمت را کاهش داد، گفت: این امر با کمک دانش، پژوهش و بررسی های علمی ممکن است و باید در دل پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های مستقر در آن اتفاق بیفتد.

وی افزود: برای اجرایی کردن این امر باید سرمایه و دانش در یک راستا قرار بگیرند

گفتنی است، در این نشست سید حسین دشتی، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین المللی استانداری یزد و محمدحسین زارع، مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری، زینی وند را همراهی می نمودند.

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید