۰

اجتماعی

باید به درد مردم رسید، وقت برای کارهای حاشیه‌ای نداریم

جولای 19, 2020 در 6:46 ب.ظ توسط

مدیر کل دفتر امور استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این وزارتخانه را پیشانی دولت نامید و تحقق برنامه‌های دولت در سال پایانی فعالیتش را نیاز به کار مضاعف در بخش‌های مختلف دولت خواند و تاکید کرد: در مدت باقی مانده باید به درد مردم رسید و وقت برای کارهای حاشیه‌ای نداریم.

«سیدمحسن دلبری» در مراسم تکریم «محمدحسین ریاحی» و معارفه «عماد تشکری» سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد،گفت: در یکسال پایانی دولت قرار داریم و برای تحقق برنامه‌های دولت نیاز به کار مضاعف در بخش‌های مختلف دولت احساس می‌شود لذا در مدت باقی مانده باید به درد مردم رسید و وقت برای کارهای حاشیه‌ای نداریم.

وی یکی از ویژگی‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در دوره هفت ساله مدیریتی ریاحی را دوری از مسائل سیاسی و حاشیه عنوان کرد و افزود: سرپرست جدید هر روز با یکی از معاونان تخصصی جلسه برگزار و راهکارهای اجرایی کردن برنامه‌های دولت در سال جاری و مدت باقی مانده را بررسی کند.

دلبری اضافه کرد: این اداره نیاز به آرامش و دوری از حاشیه دارد و سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد جوان و با انگیزه هستند و امیدوارم در مدت باقی مانده از انرژی جوانی استفاده کرده و سرعت کارها را بالا ببرند.

مدیر کل دفتر استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این وزارت را پیشانی دولت نامید و خاطرنشان کرد: شفافیت در کار، حرف اول این وزارت است.

وی به تشکری توصیه کرد که شورای هماهنگی را جدی بگیرند و با تشکل های کارگری، کارفرمایی و بخش های تعاون جلسات تخصصی را برگزار و فکر و ایده و کمک این بخش‌ها برای سرعت بخشیدن به امور استفاده کنند.

«عماد تشکری» سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این جلسه گفت: این جابه‌جایی را یک تغییر نمی‌دانم بلکه به مثابه‌ی دو مارتن هست که ادامه دهنده این مسیر به دست من است.

وی هدف اولیه و کوتاه مدت خود را اجرای برنامه‌های دولت و مقام عالی وزارت، در مدت باقیمانده برشمرد و تاکید کرد: فرصت کم و ناچیز است و از همکاران و مدیران دستگاه های زیرمجموعه استدعا دارم به عنوان یک نیروی پشتیبانی روی من حساب کنند و من را یاری کنند.

وی اضافه کرد: از مجموعه‌های کارگری و کارفرمایی و بخش‌های مختلف حوزه تعاون می‌خواهم که در ارائه نظر و هم فکری و انتقاد و پیشنهاد دریغ نورزند و بنده را یاری کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، تشکری در پایان نیز تاکید کرد: من در حوزه کاری و اداری که تاکنون خدمت کرده‌ام، نگرش سیاسی خود را دخالت نداده‌ام و در این چند روز که انتصاب من اعلام شده، استقبال و تبریک نگرش‌های مختلف سیاسی، موید این امر است لذا قطعا وارد حاشیه‌ی سیاسی نخواهیم شد و سعی خود را تحقق، شعار «جهش تولید» قرار می دهیم.

برچسب‌ها:, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید