۰

اجتماعی

انتقال داروخانه هلال احمر یزد به ساختمان جدید

آوریل 4, 2022 در 10:39 ق.ظ توسط

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد از انتقال داروخانه این جمعیت به ساختمان جدید جمعیت هلال احمر استان واقع در بلوار منتظر قائم شهر یزد خبر داد.

“محسن حرازی زاده یزدی” با توجه به ضرورت داروخانه در سطوح شهر، در این باره اظهار کرد: نظر به ضرورت و ارائه خدمات بهتر و نوین و با توجه به نیاز جامعه، داروخانه فعلی این جمعیت در سطح شهر یزد به آدرس: یزد – چهار راه فاطمیه – ابتدای بلوار شهید منتظر قائم – روبروی اولین بریدگی واقع در ساختمان جدید انتقال یافت.

وی با تاکید بر اعتبار ملی و جهانی جمعیت هلال احمر بیان کرد: داروخانه های جمعیت هلال احمر به واسطه عملکرد و اعتبار ملی و بین المللی خود اعتماد جامعه را به خود جلب کرده‌اند.

حرازی زاده با توجه به نیاز برخی از مردم به داروهای خاص، بیان کرد: داروهای خاص و مورد نیاز مردم در داروخانه هلال احمر به دلیل وجود نیروهای متعهد، کنترل و با نظارت دقیق و تأمین و توزیع به موقع و مطمئن در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر جمعیت هلال احمر در استان یزد دارای یک داروخانه است که افراد برای تأمین داروهای خاص خود می‌توانند به آن‌ مراجعه کنند.

 

منبع: ایسنا

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید