۰

اجتماعی

انتقاد رئیس شورای شهر یزد از کاهش ظرفیت قطارهای مسافری یزد

آوریل 24, 2022 در 8:57 ق.ظ توسط

رئیس شورای اسلامی شهر یزد از کاهش ظرفیت قطارهای مسافری یزد انتقاد کرد و گفت: تقاضا در حوزه قطار هست ولی متاسفانه تعداد قطارها کاهش یافته است.

«عزیز الله سیفی» با بیان این که دفاتر خدمات مسافراتی در حوزه توسعه گردشگری بسیار تاثیرگذار هستند، اظهار کرد: اگر ما خواسته باشیم رونق گردشگری را در یزد شاهد باشیم یکی از حوزه هایی که باید مورد توجه قرار گیرد همین دفاتر خدمات مسافرتی هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد به مباحثی که در ارتباط با کم شدن قطارها و پروازها اشاره کرد و گفت: بخشی از این موضوع در حوزه پروازها به دلیل مباحث مرتبط با عرضه و تقاضا است ولی در ارتباط با قطار تقاضا بسیار زیاد است ولی مطالبه از سوی مردم و فعالان این حوزه صورت نگرفته است.

سیفی خاطرنشان کرد: اگر همه مسئولان و فعالان گردشگری و مردم حساسیت لازم را در این زمینه داشتند و از مسئولان کشوری مطالبه می کردند قطعا نتیجه بهتر و بیشتری گرفته می شد.

به گزارش روابط عمومی شورای شهر یزد، سیفی ابراز کرد: موارد مختلفی در این نشست مطرح شد و لازم است که پیشنهادات و طرح ها در این حوزه به شورای شهر ارائه شود و در نشست های مختلف مورد بررسی قرار گیرد.

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید